beton woskowany beton cire wykonanie

Beton Cire

Malowanie Poznań -> Tynki Strukturalne -> Beton dekoracyjny  -> Beton Cire

Beton woskowany – beton przyszłości!

W zachodniej europie bije rekordy popularności, ten unikatowy produkt pochodzący z Francji, zadomowił się w projektach aranżacji w szczególności w Niemczech, Francji, Belgi oraz Holandii.  Szaleństwo betonu zawitało również do Polski. Beton Cire, nazywany często w Polsce betonem woskowanym daje nam niemal nie ograniczone możliwości wykańczania powierzchni w industrialnym,  modernistycznym stylu.  Jest to jedyny beton dekoracyjny w naszym kraju, który nadaje się do stałego kontaktu z woda! Produkt ten posiada ciekną warstwę ok 3 mm, dlatego też nie zabiera nam cennego miejsca. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, nie tylko szarości!  Dzięki odpowiedniej impregnacji lakierami oraz woskami daje nam możliwość zastosowania na powierzchniach wewnętrznych takich jak:Beton woskowany beton cire

  • ściany
  • podłogi
  • schody
  • meble
  • zlewy
  • parapety

Przekrój warstw beton cire

Beton cire w łazience

Beton woskowany zwany również mikocementem, jest idealnym rozwiązaniem do łazienek, możemy nim wykańczać podłogi, ściany, całe zabudowy geberit. Pięknie komponuje się jako kabina prysznicowa z odpływem liniowym. Dzięki jednolitej powierzchni, łatwej jest utrzymać czystość w łazience ze względu na brak fug, które jak wiemy po pewnym czasie trudno jest utrzymać w ładnym stanie. Po odpowiednim przygotowaniu, istnieje możliwość nakładania na już istniejąca glazurę czy terakotę. Beton możemy wykroczyć w różnych wariantach odbicia światła: mat, satyna, połysk.

Gdzie kupić beton cire w Polsce?

Ze względu na specyfikę nakładania betonu woskowanego, nie jest to produkt ogólnie dostępny. Aby prawidłowo wykończyć powierzchnie trzeba posiadać wiedzę odnośnie całego systemu opracowanego przez producenta, nie są to tynku gotowe akrylowe czy wapienne, dlatego też bez teorii połączonej z praktyką nie ma możliwości prawidłowej aplikacji betonu.  Twoja ściana jest certyfikowanym wykonawcą beton cire. Odbyliśmy szkolenie praktyczne u dystrybutora Modernbet, gdzie zakupujemy towar na wszystkie betonowe inwestycje.  Biorąc pod uwagę najwyższą jakość wykończenia państwa wnętrza oraz cenę produktu zalecamy  do skorzystania z naszej usługi wykonania beton Cire. Beton woskowany to trzy warstwy elastycznego betonu, warstwa impregnatu koloru,  dwie lub trzy warstwy wytrzymałego lakieru i trzy warstwy wosku – tak wygląda prawidłowy schemat aplikacji.  Nasza wiedza oraz doświadczenie praktyczne z tym produktem procentuje na państwa ścianie! Beton cire, na państwa inwestycje, kupujemy my, po wcześniejszej wycenie i dokładnych pomiarach.

 

Przykładowa realizacja – schody Poznań, Plewiska

Jesteśmy firmą z Poznania, jednak realizacje wykonujemy na terenie całej Polski, wyjeżdżamy również za granicę.

Jesteś zainteresowany? Umów się na bezpłatną wycenę!

+ 48 792 804 252

kontakt@twojasciana.com.pl