Galeria

Odświeżanie mieszkania

Na zdjęciach widoczny efekt końcowy oraz zdjęcia wykonywane w trakcie prac. Odświeżaliśmy mieszkanie na poznańskich Jeżycach w starej kamienicy. Miejscami nawet 3,9 m wysokości.  Usuwaliśmy wszystkie ubytki oraz spękania na łączeniu płyt GK. Malowaliśmy farbami marki Flugger o matowym wykończeniu Flutex 5. Więcej zdjęć z malowania na Jeżycach znajdą państwo tutaj.

Beton dekoracyjny

Poniżej przedstawiamy zdjęcia betonu dekoracyjnego wykonanego za pomocą trawertynu gruboziarnistego firmy Fox-Dekorator w kolorze z wzornika NCS – 3000N.

Beton dekoracyjny

Beton dekoracyjny – kominek oraz ściany Fox-Dekorator

Beton cire -schody w betonie woskowanym

W listopadzie 2016 roku mieliśmy okazje wykonywać 17 stopi oraz podstopni. Oto efekt finalny

 

Beton architektoniczny

Poniżej przedstawiamy zdjęcia Jeger Beton imitującego płyty z betonu architektonicznego

Panele podłogowe 65 m2 mieszkania – Czapury

Jeger Sahara

Efekt dekoracyjny Jeger Sahara – Chomęcice 2014

Wykończyliśmy 40 m2 klatki schodowej w domu jednorodzinnym w Chomęcicach. Wcześniej przygotowaliśmy podłoże do malowania farba podkładową oraz farbą dekoracyjną Jeger Sahara. Dodatkowo zanotowaliśmy listwy przy sufitowe z MDF.

Mały remont w Suchym Lesie

W styczniu mieliśmy okazje robić mały remont, a właściwie lifting po zakupowy. Inwestor zakupił nowy dom i trzeba było go na szybko odświeżyć oraz wykonać kilka prac, więcej informacje na temat tej inwestycji znajda państwo tutaj.

 

Usuwamy boazerie

W maju usuwaliśmy boazerie i przywracaliśmy pomieszczenie do obecnych standardów. Zakres prac,  usuwanie boazerii, tynkowanie na listwach, gładź, malowanie, montaż listwy przypodłogowej