malarz-poznan

Szukasz malarza?

Dobrze trafiłeś! Malujemy Poznań i okolice.

Robiąc remont, czy też wykańczając nowe wnętrza, bardzo często wybór sprawdzonego malarza, schodzi na dalszy plan. Skupiamy się na wyborze odpowiedniego glazurnika, elektryka, hydraulika a bardzo często samo malowanie traktujemy po macoszemu. Zdarza się ze robią to osoby przypadkowe, znajomi, osoby chcące sobie dorobić po godzinach, zapominamy przy tym, że są to osoby nie zajmujące się malowaniem ścian na co dzień.  Co za tym idzie, nigdy nie wykonają swojego zadania w sposób zbliżony do profesjonalistów zajmującym się malowaniem zawodowo. Oczywiście w pracach wykończeniowych „diabeł tkwi w szczegółach” odcięcie kolorów, malowanie pasów, malowanie sufitów bez smug i pasów – to tylko niektóre z problematycznych tematów dla osób bez doświadczenia, dlatego też polecamy powierzenie państwa ścian i sufitów –  profesjonalnemu malarzowi.

Kluczem do sukcesu jakim jest prawidłowe wykończenie ścian i sufitów farbą, jest również:

  • prawidłowa ocena podłoża
  • prawidłowe przygotowanie podłoża – zgodnie z technologią producentaPrzygotowanie podłoża, wyprawki - Malarz Poznań
  • odpowiedni dobór narzędzi np. taśmy nie zrywające farby czy wałek nie zostawiający faktury farby
  • odpowiedni dobór farby w zależności od przeznaczenia
  • profesjonalne zabezpieczenie malowanej powierzchni

 

Malujemy domy prywatne, biura, apartamenty oraz lokalne usługowe. Pracujemy na terenie wielkopolski, jak i całego kraju.

Najczęściej mamy przyjemność pracować na produktach marki Flugger, są to produkty o bardzo wysokiej jakości. Dlatego też pracując z ich wykorzystaniem jesteśmy w 100 % pewni zamierzonego efektu.

Dodatkowo nasi klienci korzystają z rabatów w salonach Flugger wypracowanych przez twoja ścianę!Sypialnia efekt końcowy - Malarz Poznań

Oczywiście pracujemy również na produktach takich marek jak:

Tikkurila, Beckers, Caparol, Magnat , Para, Benjamin Moore

 

Malujemy dbając o szczegóły, zabezpieczamy podłoże do malowania, gruba folia oraz tektura falistą. Okna drzwi, parapety i inne oklejamy najlepszej jakości taśma. Zostawiamy po sobie ład i porządek.

 

Jesteś zainteresowany? Umów się na bezpłatną wycenę!

792 804 252

kontakt@twojasciana.com.pl