Tynki strukturalne

Tynki strukturalne i dekoracyjne

Malowanie Poznań -> Tynki Strukturalne

Zajmujemy się pracami wykończeniowymi, jednak specjalizujemy się w czymś co nas wyróżnia na tle setek firm remontowo–wykończeniowych – są to tynki dekoracyjne. Dzięki doświadczeniu, licznym szkoleniom produktowym jesteśmy w stanie doradzić Państwu najlepsze rozwiązania odnośnie wykończenia Państwa wnętrza.

Wykonujemy następujące usługi:

Jak wybrać kolor efektu dekoracyjnego?

Przy doborze właściwego tynku dekoracyjnego dla ścian, największą niedogodnością jest precyzyjne dobranie jego koloru.  Przeglądanie wydrukowanych katalogów producentów nie oddaje efektu końcowego.  Producenci tynków strukturalnych i dekoracyjnych posiadają zazwyczaj swoje ekspozycje w sklepach min. markety budowlane, salony firmowe. A co jeśli mamy za daleko do sklepu żeby zobaczyć dany efekt na żywo, bądź też żadne z zaprezentowanych tam ekspozycji nie spełnia naszych oczekiwań? Z pomocą przychodzimy my 🙂 Na płycie G-K (wymiary 25x25cm) przygotowujemy dla państwa próbkę efektu dekoracyjnego – bezpłatnie.  Będzie dla państwa to świetny podgląd efektu końcowego oraz możliwość sprawdzenia barwy efektu.  Nie mieszamy ręcznie pigmentów, nie dozujemy ich metoda prób i błędów, tynki strukturalne barwimy wg proporcji z gotowych kompozycji bądź też w wzornika farb NCS. Dlatego też maja państwo do wyboru setki kolorów.

Cena położenia m2 tynku strukturalnego  jest zawsze indywidualnie ustalana na podstawie „wizji lokalnej” . Po przyjeździe do państwa na bezpłatną wycenę, ustalamy dokładna stawkę za metr kwadratowy. Cena zależna będzie od wielu czynników, inaczej będą kosztować tynki dekoracyjne położne na 10 m2 gładkiej ściany a inaczej na klatce schodowej na wysokości 5 metrów.

W skład cenny wykończenia jednego metra kwadratowego efektu dekoracyjnego (na gotowo) wchodzą następujące czynności:

  • gruntowanie podłoża gruntem szczepnym
  • nałożenie jednej bądź dwóch warstw tynku strukturalnego (w zależności od rodzaju efektu)
  • lakierowanie tynku lakierem akrylowym (zabezpieczającym powłokę tynku)
  • lakierowanie tynku lakierem z pigmentem
  • wykańczanie polakierowanego tynku bejcą, werniksem bądź patyną (w zależności od rodzaju efektu)

Jesteś zainteresowany? Umów się na bezpłatną wycenę!

792 804 252

kontakt@twojasciana.com.pl