Czym wykończyć betonowe schody?

Kupując dom w stanie deweloperskim, przyszłym  inwestorom przychodzi się zmierzyć z wieloma aspektami. Wybór podłogi, płytek, farb oraz innych materiałów. Nic jednak nie stanowi w całej tej układance takiego bólu głowy i obciążenia finansowego jak schody. Najczęściej pierwsza opcja jest wykończenie ich w drewnie, z tym że tutaj rozpiętość cenowa jeśli chodzi o tę usługę jest naprawdę duża. Sporo zależy od miasta gdzie ma być wykonywana usługa, rodzaju schodów oraz drewna jakie chcemy wybrać. Cześć klientów rozważa również płytki , te jednak są „zimne” i dla wielu klientów kojarzą się korytarzem gdzieś w biurze czy budynku użyteczności publicznej.  Ostatnio jednak pojawiła się świetna alternatywa dla wyżej wymienionych materiałów – mikrocement.

Mikrocement to cienkowarstwowy system szpachlowy dekoracyjny, możemy nim wykończyć podłogi, ściany , łazienki oraz schody.

 

Większość firm wykonująca podłogi w tej technologi nie podejmuje się robienia schodów.

Mikrocement Poznań schody
Mikrocement

Wymaga to sporo nakładu pracy, czasu oraz wymaga dużej precyzji. W tym czasie wola wykonać posadzkę 100 m2. Dla naszej firmy nie ma różnicy czy wykonamy 100 m2 podłogi czy schody, każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Jednak dzięki wyżej wymienionej sytuacji znaleźliśmy nisze na rynku i specjalizujemy się w schodach z mikrocemtnu 🙂