Schody z mikrobetonu

Schody z mikrobetonu – minimalizm na pierwszym planie

Mikrocement jest materiałem, który od paru lat jest coraz popularniejszy w naszym kraju. Z racji na swój surowy wygląd, a także doskonałe właściwości techniczne znalazł on szereg zastosowań w szeroko pojętym budownictwie, czego doskonałym przykładem są m.in. schody z mikrobetonu zachwycające swoją prostotą i gustownym, minimalistycznym wykończeniem. Jeśli czujesz, że jest to rozwiązanie dla Ciebie, poznaj bliżej naszą ofertę usług, które realizujemy głównie na terenie Poznania, ale nie tylko i zobacz, w jaki sposób możemy odmienić Twój dom.

Atrakcyjny efekt

Mikrobetonowe schody zapewniają jednolity i elegancki efekt podkreślający nowoczesność i minimalizm wnętrza.

Łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe

Pielęgnacja schodów jest wyjatkowo łatwa, brak fug czy innych szczelin gdzie mogłby zbierać sie bród jest wyjatkowym atutem, a codzienne chodzenie po nich ( nawet w butach) nie wpływa negatywnie na walory wizualne materiału.

Mikrocement na schodach jako symbol minimalizmu we wnętrzu

Chcesz nadać pomieszczeniu minimalistycznego charakteru? W takim razie rozważ położenie mikrobetonu na schodach, który z powodzeniem połączysz np. z drewnianymi bądź metalowymi barierkami tworzącymi razem spójną całość w prostej formie, co jest wyróżnikiem stylu skandynawskiego, industrialnego i loftowego. Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem? Poniżej znajdują się nasze poprzednie realizacje – zobacz, jak pracujemy i co możemy zrobić również dla Ciebie!

Obsługiwane miejscowości

Leszno, Gniezno, Września, Konin, Pleszew, Jarocin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Luboń, Komorniki, Śrem, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Szamotuły, Oborniki, Turek, Kościan

Na rynku od 2015 roku

6000+

Kilometrów przejechanych po Polsce w celu dostarczenia najwyższej jakości usług.

38+

Zadowolonych klientów, którzy pozytywnie ocenili rezultaty naszej pracy.


Zgłoszenie
Przesyłasz zdjęcia, wymiary powierzchni jaka chcesz pokryć mikrocementem.
Wycena
Otrzymujesz dokładna wycenę.
Umowa
Podpisujemy umowę oraz wpłacamy zaliczkę.
Realizacja
Rezerwujemy termin i realizujemy usługę.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Twoja Ściana to firma, która nie posiada jednego, stałego cennika. Cena za usługę ustalana jest indywidualnie z każdym klientem.

Tak, schody mikrocementowe wyróżniają się przede wszystkim gładkością, co podnosi komfort codziennego użytkowania.

Nie, schody z mikrocementu sa przyjemne w dotyku nawet bosą stopą 🙂

Ze względu na swoją cienką warstwę nie powinien być on wykorzystywany do łatania ubytków czy pęknięć. Powierzchnia, na którą nakładamy mikrocement, powinna być odpowiednio przygotowana . Przygotowaniem powierzchni pod mikrocement zajmujemy się my, dzieki czemu bierzemy pełną odpwiedzialność za efekt koncowy schodów.

Nie, odporne są one na codzienną eksploatację – nawet przy większych obciążeniach – co jest zasługą składu, w którym obecny jest polimer zapewniający im dużą trwałość.

Podobnie jak w przypadku pęknięć – za sprawą swojej trwałości schody mikrobetonowe są niewrażliwe na zarysowania – pod warunkiem że są odpowiednio wykorzystywane. Bardzo intensywne i nieprawidłowe użytkowanie (bądź konserwacja) mogą prowadzić do uszkodzenia warstwy. Przykładem jest np. wejście na schody w butach z drobinkami piasku.

Tak, w przypadku zalania kawą, sokiem czy wodą nie ma obaw o to, że struktura materiału ulegnie zniszczeniu.

Pielęgnacja posadzek mikrocementowych powinna odbywać się z wykorzystaniem specjalnych środków do czyszczenia powierzchni betonowych i mikrocementowych. Opcjonalnie można użyć delikatnych detergentów – unikać z kolei należy mocno chemicznych substancji mogących prowadzić do uszkodzenia warstwy lakieru. Co ważne: w przypadku zalania podłogi intensywnie barwiącą cieczą, czym prędzej należy usunąć plamę.

Jak najbardziej! Schody zabiegowe z mikrocementu to nasza spcjalność, dzieku czemy nasza firma jest rozpoznawalna w całym kraju. Jest to doskonały sposób na nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Kontakt

Napisz do nas

Wspólnie opracujemy plan działania i wstępną wycenę wybranej przez Ciebie realizacji.