Mikrocement na ścianę

Pomysł na nowoczesne wykończenie ściany? Postaw na mikrocement

Zastanawiasz się, jak zaaranżować ścianę, by zachwycała prostą formą, jednocześnie nadając wnętrzu unikalnego klimatu i wszystko to bez kosztownych remontów? W takim razie rozważ koniecznie ofertę naszej firmy i zdecyduj się na nałożenie mikrobetonu, czyli materiału o ponadczasowym, surowym wyglądzie oraz świetnych właściwościach technicznych. Zostań na stronie na dłużej, przekonaj się, dlaczego warto wykorzystać mikrocement na ścianę i skontaktuj się z nami. Obecni jesteśmy w Poznaniu i chętnie pomożemy Ci w stworzeniu wyjątkowego wnętrza, w którym wyczuwalny będzie luźny i minimalistyczny klimat. Zapraszamy!

Ponadczasowa dekoracja

Mikrobeton sprawia, że zwykła ściana zmienia się w gustownie wykończoną powierzchnię pasującą zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Łatwa aplikacja i trwałość na lata

Nałożenie mikrobetonu nie wymaga dużych nakładów finansowych na remont, a trwałość materiału sprawia, że ściana prezentuje się świetnie przez wiele długich lat.

Mikrocement na ścianie w dowolnym wzorze i kolorze – Twoja Ściana

Bez wątpienia mikrocement na ścianie jest oryginalnym wykończeniem odmieniającym z miejsca oblicze pomieszczenia. Tak zaaranżowana przestrzeń wpasowuje się w kanony takich stylów, jak loftowy czy skandynawski, w których króluje minimalizm i stonowane kolory – szarość, biel, czerń. Podjąłeś decyzję, że i Ty również chcesz mikrocement na ścianie? Odezwij się do nas – jesteśmy w stanie zaaranżować materiał w różnych wzorach i kolorach, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Obsługiwane miejscowości

Leszno, Gniezno, Września, Konin, Pleszew, Jarocin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Luboń, Komorniki, Śrem, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Szamotuły, Oborniki, Turek, Kościan

Na rynku od 2015 roku

6000+

Kilometrów przejechanych po Polsce w celu dostarczenia najwyższej jakości usług.

38+

Zadowolonych klientów, którzy pozytywnie ocenili rezultaty naszej pracy.


Zgłoszenie
Przesyłasz zdjęcia, wymiary powierzchni jaka chcesz pokryć mikrocementem.
Wycena
Otrzymujesz dokładna wycenę.
Umowa
Podpisujemy umowę oraz wpłacamy zaliczkę.
Realizacja
Rezerwujemy termin i realizujemy usługę.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Mikrocement jest niezwykle trwałą, mocną powłoką mającą przede wszystkim charakter dekoracyjny, choć za sprawą swoich dobrych parametrów technicznych służy on również do ochrony przed powstawaniem pęknięć i zarysowań.

Nasza firma nie posiada aktualnie jednego, sztywnego cennika usług. Przed realizacją zamówienia odbywamy rozmowę z klientami i indywidualnie ustalamy dla nich cenę.

Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca ze względu na dużą trwałość mikrobetonu. Dodatkowo w warstwie bazowej zatapiamy siatkę z włókna szklanego która zapobiega przenoszeniu się pęknięć na warstwę dekoracyjną.

Nie, przy normalnym użytkowaniu oraz prawidłowej pielęgnacji nie powinno dojść do porysowania – warto jednak mieć na uwadze, że przetarcie powierzchni za pomocą np. szmatki, na której znajdują się ostre drobinki (piasku, kamyczków), może doprowadzić do uszkodzenia warstwy materiału.

Za pomocą odpowiedniego lakieru do mikrocementu na bazie wody i żywic. Przed aplikacją preparatu należy zadbać o to, by powierzchnia była sucha i nie miała na sobie żadnych zanieczyszczeń mogących prowadzić do powstania rys w przypadku szorowania ściany.

Używając środka do codziennej pielęgnacji mikroccementu FestClener,wystarczy użycia mopa z ciepłą wodą w proporacjach z katy technicznej FestClener. Niezalecane jest sięganie po silne detergenty bazujące na mocno chemicznych substancjach mogących prowadzić do zniszczenia warstwy materiału oraz odbarwień.

Tak, jak każdy inny materiał, dlatego bardzo ważne jest to, o czym napisaliśmy wyżej, czyli impregnacja, a także regularna pielęgnacja. Systematyczne czyszczenie powierzchni pozwoli zachować wyjątkowe walory wizualne ściany mikrocementowej na długie lata.

Nie, jeżeli ściana posiada ubytki w postaci np. pęknięć czy dziur przed nałożeniem mikrobetonu należy ją zeszlifować. Sam mikrocement nie nadaje się do ich wyrównywania ze względu na swoją bardzo cienką warstwę.

Kontakt

Napisz do nas

Wspólnie opracujemy plan działania i wstępną wycenę wybranej przez Ciebie realizacji.