Mikrocement - Beton Przyszłości

Dla tych, dla których wykończenie w płytkach czy drewnie to za mało.

Mikrocement, znany również pod nazwą mikrobeton, to niezwykle popularny w Francji, Belgii, Holandii czy Niemczech materiał. Jest cienkowarstwowym betonem, niezwykle odpornym i wytrzymałym. Cienka warstwa materiału ok 3 mm nie zabiera nam cennego miejsca w pomieszczeniu, a niezwykłe przeżylenia oraz przepalenia materiału nadają surowego industrialnego charakteru. Zagruntowana wcześniej powierzchnia jest wzmocniona mostkiem szczepnym a siatka daje pewność ze materiał nie spęka.

Nowoczesny wygląd.

Idealny do wykończeń posadzek (również z ogrzewaniem podłogowym)

Doskonała wytrzymałość

Materiał mieszany jest z polimerem co czyni go wyjątkowo twardym.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, po uprzednim zastosowaniu hydroizolacji. Materiał jest lakierowany, dzięki czemu nadaje się do stałego kontaktu z wodą.

Tak, świetnie nadaje się na korytarze w hotelach, posadzki w sklepach czy domach prywatnych.  Materiał dzięki swojemu składowi oraz dwóm warstwom lakieru jest niezwykle wytrzymały.

Tak, po uprzednim przygotowaniu podłoża, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze na prace związane z kuciem i wylewaniem nowej posadzki.

Tak, jednak na zewnątrz nie używamy warstwy finiszowej oraz, tak by materiał nie był śliski po kontakcie z woda czy lodem w zimę.

 

Tak, mamy za sobą wiele takich realizacji, to świetny sposób na nadanie charakteru Twojemu wnętrzu.